У Львові з"явився новий молодіжний співаник

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

У Львові з"явився новий молодіжний співаник

UNREAD_POST radik125 » Пон 11.04.11 16:43

Львів знову підтвердив неофіційний статус культурної столиці України: Студентське братство ЛНУ ім. І. Франка здійснило друге видання молодіжного збірника українських пісень "Співаник Студентського братства". На сьогодні це найповніше україномовне видання популярних серед молоді пісень з акордами.
«За останнє двадцятиліття з хітів української естради та аматорської творчості сформувався цілий пласт сучасних справді "народних" українських пісень, які органічно влилися в один потік з давніми козацькими, стрілецькими, повстанськими, – зазначає директор «Видавництва Старого Лева», гітарист групи «Мертвий Півень» Юрій Чопик. – Вихід «Співаника Студентського братства» – це адекватна реакція свідомої молоді на тотальний утиск владою всього українського, який відбувається зараз. Якщо студентська молодь співає такі пісні, то у нації є майбутнє».
«Співаник Студентського братства з акордами» є доповненим і вдосконаленим виданням збірки, опублікованої у 2009 році. До нового «Співаника» увійшло 226 творів, серед яких авторські та найкращі зразки народних, повстанських, пластових і власне студентських пісень.
Детальніше тут http://bratstvo-lnu.org.ua/blog/nashi_proekty/154.html

Контактна особа:
Юрій Пирч, керівник проекту, Голова Ради СБ ЛНУ ім. І. Франка
тел.: +38-(097)-063-43-23
е-mail: [email protected]
radik125
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон 11.04.11 16:37
Ім'я: Yuriy
Прізвище: Pyrch

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron