Податок на "багатство"

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Податок на "багатство"

UNREAD_POST Полковник » Сер 23.11.11 09:06

Мотоциклісти, автомобілісти, громадяни України!

Проект Закону України «Про внесення змін до податкового кодексу України Щодо запровадження податку на багатство», оприлюднений нещодавно, очевидно для всіх є загрозою інтересам не «багатих», а мільйонів громадян України. Як тих, хто буде змушений платити величезні суми за цілком звичайне за вартістю, вибране навмання по довільною ознакою майно, так і тих, хто позбудеться роботи в результаті згортання бізнесу внаслідок відношення до «багатих» в Україні.

Ми пропонуємо кожному небайдужому (не залежно від того, чи володіє він майном, яке підпадає під передбачуваний податок) взяти участь в акції, абсолютно законній і спрямованій на те, щоб донести до влади позицію населення України (не лише «багатих») щодо того, що відбувається. Немає ніякої гарантії, що, якщо закон буде прийнятий і вступить в силу, згодом він не буде змінений так, щоб під нього підпадали й інші види майна. Зараз влада порахувала «ознакою багатства» і «надмірністю» автомобілі з двигунами понад 4000 куб.см., мотоцикли - понад 800 куб.см., катери з двигунами понад 55 кВт, земельні ділянки понад 0,5 га, завтра «критерії розкоші та надмірності»можуть знизити в два або три рази ...

Прохання до кожного, хто прочитав цей текст, згодному з ним, скопіювати собі документи, що додаються, підставити свої дані у відповідному місці, підписати їх і відправити рекомендованими листами з повідомленням про вручення на адреси зазначених органів влади. Зробити це необхідно терміново, поки законопроект не пройшов необхідні для його прийняття етапи.

Така діяльність не є протизаконною, напроти, право громадян на неї прямо передбачено Законом України «Про звернення громадян». Цей же закон вимагає від органів влади дати відповідь на кожне звернення громадянина. Також зазначені органи ведуть облік звернень громадян, і чим більш масовою буде кампанія за зверненням до органів влади, тим більше вірогідності, що громадськості вдасться тим чи іншим чином перешкодити прийняттю такого закону, причому без яких би то не було протизаконних акцій.

Необхідно одночасно направити свої звернення як в порядку обговорення зазначеного законопроекту в Мінсоцполітики, так і в порядку звичайних звернень громадян до органів влади, які за законом причетні до подачі, прийняття і вступу в силу законів України, тобто у Кабінет Міністрів, Верховну Раду та Президентові України .

Тим, кому це не байдуже! Ми просимо вас: умовте своїх знайомих подати аналогічні звернення, а також розмістіть посилання на них і / або тексти на мотоциклетних, автомобільних, будівельних, присвячених водному транспорту та інших форумах в Інтернеті, соціальних мережах, інших ресурсах, щоб про цю акцію дізналося і могло до неї приєднатися якомога більше громадян України.[color=#FF0000][/color]

Документи, які потрібно надсилати від свого імені органам влади тут: http://www.namu.org.ua, за посиланням у тексті, слово "документи".
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron