Конкурси фонду Відродження щодо таборування до 14.07

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Конкурси фонду Відродження щодо таборування до 14.07

UNREAD_POST poplar » Чет 09.07.09 18:50

http://www.irf.kiev.ua/ua/programs/Anti ... c:int=6604

2009 • Конкурс "Оздоровлення й відпочинок дітей пільгових категорій"


Конкурс

"Оздоровлення й відпочинок дітей пільгових категорій"


Мета

попередження бездоглядності та безпритульності дітей середнього і старшого віку шляхом підтримки відпочинку дітей з сімей вразливих категорій у літніх наметових таборах протягом серпня 2009 року. Цільова аудиторія – діти вразливих категорій населення, котрі потерпають від наслідків кризи віком від 12 до 18 років, що потребують підтримки за принципом субсидіарності (тобто пріоритет віддається найбільш вразливим категоріям громадян).


Донори

Міжнародний фонд "Відродження" спільно з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту


Учасники

до участі у конкурсі запрошуються: оздоровчі заклади (табори), які здійснюють роботу з дітьми та мають досвід проведення літніх наметових таборів.


Умови

Конкурс має переважно регіональну спрямованість — для громадських і комунальних закладів, які діють у районних центрах, селищах та селах.
Передбачається надання фінансової підтримки літнім наметовим таборам для забезпечення організованих форм проведення дозвілля дітей, які проводять громадські організації та державні і комунальні служби для молоді. Фінансування надаватиметься для забезпечення витрат на перебування дитини у наметовому таборі (у тому числі харчування), додаткового проведення оздоровчих та екскурсійних заходів. Фінансово заохочуватиметься закупівля додаткового дрібного спортивного та туристичного інвентарю. Фінансова підтримка передбачає також грошове заохочення (премії) керівництву та обслуговуючому персоналу відпочинкових закладів (таборів). Термін проведення таборування – не менше 14 діб.
У разі подання заявки від закладів комунальної форми власності фінансування проектних заявок забезпечуватиметься Міжнародним фондом "Відродження" через громадські та благодійні організації, які працюють за місцем знаходження закладу і є його партнером у виконанні проекту або можуть виступити у якості такого партнера.


Середній розмір гранту

до 100 000 гривень (у залежності від кількості залучених дітей)


Останній термін отримання проектів Фондом

14 липня 2009 року


Оголошення результатів

20 липня 2009 року
Дорогу осилить той, хто йде!
Аватар користувача
poplar
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 150
З нами з: Нед 19.10.03 15:23
Звідки: Львів (до цього Рівне та Харків)
Ім'я: Руслан
Прізвище: Tополевський

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron