Правила користування Пластовим форумом

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

Правила користування Пластовим форумом

UNREAD_POST Lolik » Чет 17.03.05 17:38

Правила користування Пластовим форумом

1. Мета
1.1. Метою Пластового форуму (надалі – форуму) є надання технічної можливості обміну інформацією між його користувачами, зокрема пластунами, для обговорення в режимі он-лайн проблем та питань, пов'язаних з діяльністю пластових організацій.
1.2. Комунікація між користувачами відбувається шляхом розташування повідомлень та подальшого їх відображення у структурованій формі.

2. Програмне забезпечення
2.1. Форум функціонує на базі програмного забезпечення із відкритим кодом phpBB (http://www.phpbb.com).
2.2. Адміністрація форуму на власний розсуд вносить корективи в програмне забезпечення з метою покращення технічних характеристик форуму.

3. Користувачі форуму
3.1. Користувачем форуму може стати будь-яка особа за умови досягнення 12 років.
3.2. Користувачем форуму вважається особа, яка переглядає будь-які сторінки форуму, незалежно від того, чи зареєстрована вона в системі форуму і чи увійшла у систему.
3.3. Реєструючись на форумі, користувачі зобов'язуються:
3.3.1. Не вживати нецензурних висловів.
3.3.2. Не ображати інших учасників форуму.
3.3.3. Не подавати оголошень, які суперечать чинному законодавству України чи правилам етики.
3.3.4. Не пропагувати у форумі політичні, релігійні погляди, насильство, расизм чи нацизм і тому подібне.
3.3.5. Не розташовувати на форумі інформацію порнографічного змісту.
3.3.6. Не займатись пропагандою ідей, котрі не мають відношення до діяльності Пласту.
3.3.7. Не розташовувати на форумі приватних даних третіх осіб (домашня та e-mail адреса, контактні дані, інша приватна інформація).
3.3.8. Поважати права власників прав на інформацію (copyright). Відтак не розташовувати на форумі інформацію чи посилання на графічні файли (), розміщені на інших веб-сторінках, права на які є захищені, без дозволу власників цих прав.
3.3.9. Враховувати обмеженість Інтернет-ресурсів (швидкість доступу та обмеження трафіку) власників форуму, інших користувачів форуму та власників інших веб-сторінок, та не розташовувати на форумі посилань на графічні файли () значних розмірів.
3.4. Адміністрація форуму докладає усіх можливих зусиль для встановлення достовірності даних, поданих користувачами в полях особистої інформації.
3.5. Адміністрація форуму залишає за собою право припинити доступ до форуму користувачеві на основі подання ним недостовірної інформації в полях особистої інформації.
3.6. Користувачі форуму визнають неможливість 100% достовірності встановлення поданих іншими користувачами особистих даних, відтак на свій ризик приймають рішення про встановлення особи інших користувачів.
3.7. Адреса електронної пошти є єдиною достовірною особистою інформацією, відомою адміністрації форуму про користувача, що зареєструвався у системі. Передача паролів та кодів активації до користувачів відбувається шляхом електронного листування в автоматичному режимі. Передача офіційних повідомлень до користувачів відбувається як шляхом електронного листування, так і шляхом розташування повідомлень у форумі.
3.8. Користувачам забороняється передавати паролі доступу до форуму іншим особам та входити у систему, користуючись чужим іменем та паролем.
3.9. Користувач, котрому стали відомі паролі доступу інших користувачів, зобов’язаний повідомити про це негайно адміністрацію форуму та, по можливості, цих користувачів.

4. Умови доступу
4.1. Доступ до розділу "Різне" надається автоматично усім користувачам, при цьому для написання повідомлень необхідно увійти в систему.
4.2. Доступ до розділу "Спільні обговорення" надається адміністрацією форуму у формі членства у групі "Учасники". Такий доступ надається на вимогу зареєстрованого користувача за умови заповнення полів особистої інформації (ім'я та прізвище) в налаштуваннях профілю користувача.
4.3. Доступ до розділу "Внутрішньопластові обговорення" надається адміністрацією форуму у формі членства у групі "Пластуни". Такий доступ надається на вимогу зареєстрованого користувача за умови заповнення полів особистої інформації в налаштуваннях профілю користувача. Обов’язковою умовою для такого доступу є приналежність до пластової організації, яка є членом КУПО. Під приналежністю розуміється будь-яка участь в організації, передбачена її статутом та правильниками, незалежно від пластового ступеня та форми участі (в т.ч. статус прихильника, члена Пластприяту чи т.п.).
4.4. У випадку, якщо користувач не відповідає вимогам, котрі обов’язкові для отримання доступу до форуму чи окремої його частини, він зобов’язаний припинити використання форуму або від’єднатись від відповідної групи користувачів.
4.5. Попри те, що адміністрація форуму створює умови обмеженого доступу для не-пластунів до тієї частини форуму, яка призначена для обговорень між пластунами, вона не може гарантувати автоматичної відмови у доступі для осіб, котрі не відповідають зазначеним вище вимогам.

5. Інформація, розташована на форумі
5.1. Адміністрація форуму не визнає за собою відповідальності за будь-яку пряму чи непряму шкоду, завдану в результаті розташування на форумі будь-якої інформації будь-яким із користувачів.
5.2. Висловлювання учасників форуму, є їх приватною думкою і можуть не збігатись із позицією керівних органів пластових організацій усіх рівнів та адміністрації форуму.
5.3. Передача в будь-якому вигляді інформації, отриманої користувачами на форумі, стороннім особам, допускається лише за згоди авторів цієї інформації. Розповсюдження інформації із розділу "Внутрішньопластові обговорення" без згоди автора може стати підставою для заборони на вхід у систему.
5.4. Адміністрація форуму не несе відповідальності перед третіми особами за наслідки передачі користувачами інформації, отриманої ними із будь-якого розділу форуму, стороннім особам в електронному, друкованому чи іншому вигляді. Всі можливі претензії мають виставлятись до особи, котра передала цю інформацію. Адміністрація форуму не вважає себе зобов’язаною сприяти у встановленні особи такого користувача чи передавати третім особам інформацію, доступну їй про цього користувача.
5.5. Адміністрація форуму гарантує нерозповсюдження прихованої інформації про користувача та змісту приватних повідомлень, проте не несе відповідальності за можливі наслідки технічних несправностей на площадці хостингової компанії, помилок у програмному коді, зловмисних дій інших осіб чи активності комп’ютерних вірусів.
5.6. Адміністрація форуму не несе відповідальності за збереження та відновлення будь-якої інформації, розташованої на форумі.

6. Адміністрування та модерування
6.1. Адміністрація форуму має доступ до усіх налаштувань системи та усіх розділів, окрім Приватних повідомлень, а також до баз даних, в яких міститься абсолютно уся інформація, розташована на форумі, в т.ч. приватні повідомлення користувачів.
6.2. Модератори розділів форуму мають необмежені права на операції із темами та повідомленнями у відповідних розділах. Метою модерування є забезпечення якнайкомфортніших умов спілкування для учасників форуму, в т.ч. їх захист від нецензурних та образливих повідомлень.
6.3. Спілкування між користувачами форуму відбувається під наглядом модераторів. Користувачі визнають за модераторами та адміністраторами безумовне право видаляти, переміщати та редагувати повідомлення, об’єднувати та роз’єднувати теми, чи здійснювати інші маніпуляції із повідомленнями та темами на розсуд модератора чи адміністратора.
6.4. Підставою для маніпуляцій із повідомленням може стати його невідповідність вимогам, викладеним в пп. 3.3, а також інші критерії на розсуд модератора чи адміністратора.
6.5. Користувачі визнають право адміністрації форуму збирати інформацію про їхню IP адресу, час та дату відвідування та інших даних, що доступні у протоколі HTTP, з метою забезпечення досягнення мети існування форуму та дотримання користувачами правил користування форумом.
6.6. Користувачі визнають за адміністрацією форуму право переглядати приватні повідомлення з метою встановлення фактів недотримання користувачами правил користування форумом. Підставою для такого перегляду може бути лише звернення іншого користувача форуму до адміністрації форуму.
6.7. Адміністрація форуму залишає за собою право встановлення тимчасової або постійної заборони на вхід у систему для користувачів, котрі грубо чи систематично порушують правила користування форумом.
6.8. Суперечки із адміністрацією та модераторами стосовно дотримання правил форуму можуть стати підставою для заборони на вхід у систему.

7. Інші умови
7.1. Адміністрація форуму залишає за собою право припинити функціонування форуму чи його окремих розділів та поміняти технічні рішення без попереднього повідомлення.
7.2. Адміністрація форуму залишає за собою право внести зміни в правила користування форумом без попереднього повідомлення.
7.3. Адміністрація форуму не визнає за собою відповідальності за будь-яку пряму чи непряму шкоду, завдану в результаті використання форуму.
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron